برش فلزات ، برش لیزر ، لیزر فلزات ، برش لیزری فلزات ، لیزر برش

برش فلزات ، برش لیزر ، لیزر فلزات ، برش لیزری فلزات ، لیزر برش
برش لیزر فلزات

برش لیزر : یکی از دیگر از رویه های مدرن برش لیزر هست که مقطع فی مابین ۱۰ تا ۲۵ میلی متر را در ادامه بر می گیرد.

۵- رزوه زنی : به جهت پیج و مهره و رزوه زنی رویه های متفاوتی وجود دارااست که از گزاره از آن می اقتدار به قلاویز و حدیده، به کارگیری از دستگاه های فرز یا این که تراش، رولینگ و فرمینگ اشاره کرد. Post h as be en c reated ​with t᠎he he​lp of GSA  Co​nt en t ​Ge​nerator ​DEMO᠎.

اعتنا و نظم و میزان مرغوب بودن زیاد بالای دستگاه برش لیزری فلزات سبب ساز شد که بیشترین بهره وری از دستگاه برش لیزر فلزات در ادامه صنعت باشد به نوع ای که به جهت مثال سازی و ایجاد همین دستگاه زیاد با دارای باشد و حتی به جهت برش قطعات وسیع در ادامه صنعت از همین دستگاه به کارگیری شود.

کارشناسان ما‌درها فراهم ارائه مشاوره تخصصی و راهنمای شما در ادامه تعیین دستگاه متناسب با نیاز شما هستند. جهت اخذ ارزش به روز همه دستگاه ها با کارشناسان ما‌درها تماس بگیرید.

پس از خرید کردن دستگاه همه داده ها و رویه کارکرد آن کاملاً به وسیله تکنسین ها و کارشناسان کارشناس کمپانی نوین تاک لیزر به خریداران گرامی تدریس دیتا خواهد شد.

همین رویه به برهان سهولت و به کارگیری سوای اپراتور برش طرفدار متعددی دارد. زمانی که بر بر روی قطعه گزینه حیث برش تولید می شود به برهان همین که فشاری بر آن وارد نمی گردد در ادامه عاقبت حاشیه های قطعه از له شدن در ادامه امان می مانند.

برش لیزری به علت اعتنا فراتر و مصرف انرژی کاهش در ادامه زمان برش، مزیت بیشتری نسبت به برش پلاسما دارد.

همین سورس جزء کالاهای تولیدی مرتبه یک مملکت چین بوده و به علت همکاری جمهوری اسلامی ایران و چین و عدم تأثرپذیری از تحریم های موجود در ادامه راوابط همین دو مملکت به راحتی در ادامه سرتاسر جمهوری اسلامی ایران قابل توزیع می باشد.

سورس بی سی اف ایجاد مملکت آلمان بوده و مهم ارزش زیاد بالایی است، از همین منش در ادامه بازار خیلی پرفروش نیست.

علاوه بر همین از آنجایی که همین دستگاه در ادامه حوزه ایجاد زیاد مقرون به صرفه و همینطور سرعت بالا هست لذا کاربرد ﺁن زیاد دوچندان شده است.

اشکال CO2 رایج برش لیزری فلزات ها شامل جریان محوری سرعت بالا ، جریان محوری آرام ، جریان عرضی ، و دال.

دستگاه های برش CNC فایبر لیزر RADOX با پیشرفته ترین و قوی ترین سورسهای لیزر فی مابین المللی تجهیز شده و همین مخلوط برشهایی با میزان مرغوب بودن زیاد بالا و اعتنا های بی بدیلی را بر روی اشکال مواد فلزی تولید می نماید.

خوبتر هست بدانید که گاز نیتروژن خوبتر از بقیه گازها می تواند میزان مرغوب بودن برش ما‌درها را تضمین کند. مزایای برش لیزر برش مکانیکیایت که آسان خیس است.

در ادامه دستگاه های لیزر غیر فلزات با اعتنا به متریال هدف برش معولاً از تیوب لیزر با اقتدار ذیل که دستکم آن 100 وات به کارگیری می شود.

چیلر به سیستمی گفته می شود که امکان کمتر دما در ادامه محفظه را از شیوه مواد متعدد همچون گاز سردخانه و یا این که آب دارا باشد.

اپراتور دستگاه لیزر می بایست احاطه به اندازه جهت فعالیت با اشکال قابل انعطاف افزار ها را دارا بوده و بتواند با شتاب فعالیت و اعتنا مطلوب با دستگاه مدنظر فعالیت نماید تا نیز ایمنی خویش و نیز ایمنی دستگاه را تأمین نماید.

کمپانی نور پایتخت، با دارا بودن تیمی متبحر و فن ای و دستگاه های زیاد پیشرفته ژاپنی توانمند به انجام تمامی گونه عملیات برش لیزری فلزات می باشد.

چه عواملی به انجام درست همین فرایند امداد میکند؟ دیدنی هست بدانید که در ادامه همین رویه قابلیت تاب برداشتن جسم در ادامه زمان فرآنید برش زیاد اندک هست چون که حوزه‌ اثر گذار حرارتی در ادامه همین فرایند زیاد ریز است.

در ادامه رویه برش لیزرهیچ نوع سوختگی بر روی طرح فعالیت و پلیسه پشت فعالیت شکل نمی گیرد. تلاش در ادامه حالی که با به کارگیری از آب جت به پرتوی لیزر را ، دقیقاً نظیر آن ، هدایت نمایید فیبر نوری از شیوه تمام داخلی رفلکس مزایای همین فعالیت همین هست که آب هم آشغال ها را از فی مابین می موفقیت و مواد را خنک می کند.

در ادامه صورت بالا بازدید میکنید که سورس دستگاه CNC لیزر با تامین انرژی خویش از یک مبداء نیرو ، پرتو نور را ایجاد میکند.پرتو به سطحی رفلکس کننده ( آیینه) تابیده می شود.

کالا پرتو های لیزر از چیست؟ برش لیزری از یک پرتو تماما متمرکز به کارگیری می¬کند که به تیتر یک حوزه‌ متاثر از حرارت در ادامه ارتفاع فرایند برش فعالیت می¬کند و زخم حرارتی قابل توجهی به مرحله همسایه وارد نمی¬کند.

حوزه‌ پایین حرارت در ادامه قطعه محدود هست به نوع ای که گرمای لیزر سبب ساز تغییر و تحول صورت اطراف مسیر برش نمی شود.

بسته به میزان سیستم و پیکربندی ، گرمای ضایعات ممکن هست به وسیله خنک کننده یا این که مستقیماً به هوا منتقل می شود.

تیوبهای فلزی: بطورمکلی می توان گفت هزینه ای که اضطراری هست جهت تنظیم تیوب فلزی بپردازید عمده از هزینه خرید کردن تیوب شیشه ای هست البته همین گونه از تیوب ها مهم مزایایی هم هستن از گزاره این که در ادامه اکثری از موردها به خنککننده نیازی نداشته و فقط از شیوه هوا خنک میشوند، در ادامه تیوبهای فلزی از فرکانسهای رادیویی جهت برانگیختهشدن گاز به کارگیری میگردد و تیوب های فلزی میتوانند برشهای دقیق تری را نسبتبه تیوب های شیشه ای ممکن سازند.

با امداد تکنولوژی برش لیزر فلزات، دیگر نیازی به تولید قالب به جهت برش ندارید؛ همینطور در ادامه برش لیزر فلزات ضایعات زیاد مقداری تولید میشود.

به کارگیری از دستگاه لیزر فلزات چند مزیت مخصوص به شخص به جهت تولید و پردازش فلز دارااست که می تواند منجر صرفه جویی در ادامه دوران و به حداکثر رساندن گنجایش ایجاد شود.

مزایای به کارگیری از دستگاه برش لیزری زیاد هست که همانطور که ابلاغ شد صرفه جویی در ادامه هزینه مواد، صرفهجویی در ادامه ضایعات، اعتنا بالا، تهیه سرمشق های برش جهت کمتر در ادامه ایجاد ضایعات، ارتقاء سرعت، کمتر دوران ایجاد از مهمترین مزایای به کارگیری از همین دستگاه برش فلزات است.

فرایند لیزری موجود در ادامه دستگاه لیزر فلزات یک فرایند انعطاف پذیر، تمامی کاره و زیاد کارآمد را در ادامه اختیار می گذارد و همینطور خروجی همین دستگاه زیاد دقیق و مقرون به صرفه می باشد.

همین امکان در ادامه صنایعی که شتاب انجام فعالیت به جهت آن ها از دارای ویژه ای برخوردار هست زیاد مطلوب و کارآمد است.

در ادامه همین دستگاه ها نصیب فعال دستگاه داخل یک محیط مطمئن قرار گرفته شده هست تا ایمنی عمده را آماده آورده و محفظه پیرامون را از اشعه لیزر و همینطور پرتاب احتمالی ذرات فلز در ادامه امان نگاه دارد.

همین نور پس از همسو شدن در ادامه آینه ها فقط در ادامه یک جهت به سمت لنز ساماندهی شده و متمرکز می شوند و از هد دستگاه که نصیب خروجی لیزر جهت اعمال فرایند برش بر روی متریال متنوع بیرون شده و با دقتی شگفت انگیز اشکال اجسام دشوار همچون فولاد تا ورق های آلومینیوم و به طورخلاصه هر فلز و ماده ای که به رویه سنتی قابل پردازش نباشند به راحتی به وسیله همین دستگاه پرقدرت قابل برش زدن است.

اعتنا زیاد بالا: در ادامه رویه برش لیزری فلزات از آنجا که ضربه ای به محل برش وارد نمی شود، له شدگی در ادامه جداره های برش به وجود نخواهد آمد.

چنانچه ورقات شما از کالا استیل و یا این که آلومینیوم باشند به برهان همین که ممکن هست در ادامه حین برش سیاهی در ادامه محل تولید شود و یا این که میزان مرغوب بودن فعالیت انجام شده مطلوب نباشد در ادامه عاقبت می بایست از گاز نیتروژن به جهت به دست آوردن عاقبت خوبتر امداد بگیرید.

احتمال تاب برداشتن ماده در ادامه برش لیزر زیاد اندک هست چون، ناحیهٔ مؤثر حرارتی در ادامه همین فرآیند زیاد ریز میباشد.

سورس دستگاه لیزر را می توان قلب تپنده دستگاه های لیزر در ادامه حیث گرفت. دستگاه برش لیزری فلزات نسبت به دستگاه های برش CO2 که نیاز به تأمین گاز دارا هستند هزینه ای کاهش را نیاز دارند.

چنانچه به دنبال میزان مرغوب بودن مطلوب و اعتنا فراتر میباشند گاز نیتروژن همین مراد شما را برآورده می کند. لیزرهای فیبر نوعی لیزر وضعیت جامد هست همین فلز به شتاب در ادامه هم اکنون رویش هست صنعت برش برخلاف CO2 فیبر حرفه آوری با به کارگیری از یک محفظه سود جامد ، به تیتر یک گاز یا این که مایع مخالف است.

در ادامه رویه های دیگر و روشهای سنتی برش فلز نیاز به ردوبدل قطعات، کارگزاشتن ابزار جدید، تیزکردن و مراقبت مداوم دارید البته برش لیزری نیاز به مراقبت ندارد و تولید انواع ظریف و با جزئیات به لطف و در ادامه کمترین دوران قابل انجام است.

رویه برش واترجت به جهت هر گونه فلز با هر ضخامتی به کارگیری می شود. میزان مرغوب بودن حاشیه ها در ادامه برش لیزر فلزات کاهش از برش واترجت است.

شتاب برش لیزر سرعت بالا هست در ادامه عین هم اکنون از نازکی بالایی هم برخوردار است، به نوع ای که نیازی به پردازش دوباره ندارد.

در ادامه محوری سرعت بالا تشدید کننده جریان ، ادغام کربن هست دی اکسید ، هلیوم و نیتروژن در ادامه گردش با شتاب بالا به وسیله توربین یا این که دمنده است.

۲- تراشکاری: همین رویه به شکل دورانی هست و می تواند با تغییر و تحول حالت دستگاه به انواع گوناگون نظیر مخروطی نیز ایجاد کند.

برش پلاسما: همین رویه مزیت هایی همچون تنوع بالا در ادامه ارزش کاربرد متعددی دارااست و شتاب بالاتری نسبت به رویه هواگاز دارااست و به جهت فلزاتی که ضخامت ۱ میلی متر تا ۳۰ میلی متر دارا هستند به کارگیری می شود.

برش هواگاز: یکی از دیگر از رویه های برش فلزات برش هواگاز هست که به جهت برش آهن و فولاد کاربرد دارااست و زیاد کهن است.

و همینطور مزایای دیگر دستگاه برش لیزری فلزات همین هست که اعتنا همین دستگاه بر شالوده ضخامت فلزات هست به این معنی که اعتنا همین دستگاه با اعتنا به ضخامت فلزات، مختلف است.

به جهت برش صفحه های غیرفلزی، اکثری از قطعات پلکسی گلاس، اشکال ورق چوب یا این که MDF، تولید مصنوعات چوبی و هم تولید قطعات ماکت از دستگاه های برش لیزری به کارگیری می شود.

فناوری لیزر دوگانه به اعضا همین دستگاه قابلیت برشکاری و حکاکی بر بر روی اشکال متریال های فلزی و غیرفلزی را می دهد.

محدوده ارتفاع موج لیزر فایبر به نوع ای نمیباشد که بتواند در ادامه مواد غیرفلزی جذب شود و به آن رخنه کند.

طیف وسیعی از صفحه ها فلزی به وسیله بضاعت لیزر به فعالیت رفته در ادامه دستگاه های برش لیزر فلزات قابل پردازش هستند.

از گزاره تازه ترین تکنولوژی های به فعالیت رفته در ادامه دستگاه های برش لیزری، لیزر فایبر هست که اقتدار و اقتدار لیزر و دانسیته انرژی در ادامه آن زیاد بالاست.

رخنه آن نخ نما و در ادامه محدوده ای فی مابین ۳ الی ۱ میلیمتر است. همین نوع از دستگاه های لیزر فلزات که در ادامه اقتدار های 1000 الی 8000 وات تنظیم و توزیع می گردند امکان برش اشکال فلزات اعم از استیل ضد زنگ، کربن استیل، فولاد آلیاژی، آهن فنری، صفحه ها مسی، ورقهای آلومینیوم، طلا و نقره را دارند.

همین دستگاه ها امکان برش اشکال فلزات از گزاره استیل ضد زنگ، آلیاژ فولاد، آلومینیوم، طلا و نقره را دار هستند.

همین شتاب و اعتنا بالا سبب ساز ارتقاء در ادامه تعداد و تیراژ برش اشکال فلزات و در ادامه عاقبت ارتقاء دیده گیر راندمان، ترقی واحد های صنعتی و سودآوری میشود.

دستگاه CNC برش لیزری (Laser Cutting CNC Machine ) فناوری هست که در ادامه آن از اشعه لیزر به جهت برش اجسام به کارگیری میشود؛ و نوعاً از همین فناوری در ادامه حوزه صنعت به کارگیری میشود.

در ادامه همین زمینه برش قطعات از او‌لین روند ایجاد در ادامه سازمان های گوناگون هست و چنانچه همین برش خوبتر شکل بگیرد میزان مرغوب بودن فعالیت شما هم فراتر خواهد بود به این برهان به کارگیری از دستگاه هایی که بتوانند همین حیاتی را به جهت ما‌درها آماده نمایند به شدت در ادامه سوله های گوناگون احساس می شده است.

برهان آن کمبود تنش گرمایی به جهت فلز است. این مسئله سبب ساز رغبت کارفرمایان به خرید کردن اشکال دستگاه برش فلزات از مرکزها دارای و باسابقه فروش دستگاه لیزر فایبر شده است.

همین اعتنا بالا از دو مسئله نشأت می گیرد. فعالیت با اشکال دستگاه های لیزر تهیدست تخصص، تجربه و علم به اندازه اپراتور آن می باشد.

در ادامه پایانی تکنولوژی دستگاه برش لیزری فلزات موسوم به نسل چهارم لیزر فایبر اعتنا بالا در ادامه برش اشکال فلزات در ادامه کنار نازکی در ادامه انجام فعالیت امری غیر قابل انکار است.

خصوصیت همین دستگاه همین هست که فقط با فشار دادن یک کلید می اقتدار به شکل اتوماتیک طرح گزینه حیث خویش را برش دهید.

در ادامه همین نوع از لیزر ها ابزارهایی جهت برش پروفیل و لولههای آهنی به دستگاه بیشتر شده است، همین ابزار می تواند به شکل مداد با بهرهگیری از مدارات الکترونیک و سامانهی پنوماتیک، لوله یا این که پروفیل را از دو سمت قفل نموده و مرکز فعالیت را در ادامه مرکز ابزار قرار دهد.

پرداخت کاری فلزات (Surface finishing) یا این که پولیش در ادامه واقع صیغلی و درخشان نمودن یا این که برطرف کردن نواقص در ادامه مرحله فلز است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.