بررسی جامع سایت گلاس کستل

سایت گلاس کستل در یک سیکل تبرید در خط مایع قبل ازشیر انبساط و بعد از هر وسیله جانبی دیگر خط مایع، نصب می شود.

خرید سایت گلاس کستل

همان طور که ذکر شد، سایت گلس در سردخانه وسیله ای برای رویت سیال در سیستم می باشد و به وسیله مشاهده می توان از وجود رطوبت و برخی خرابی ها در سیکل تبرید با خبر شد.

مثالهایی مهمی از کاربردهای سایت گلاس از قبیل مشاهده حباب و یا کف در سیستم تبرید از وجود یک مشکل از عدم کارکرد درست یک بخش میباشد.

وب سایت گلاس های مشتمل بر روتور یا این که پروانه قابلیت و امکان نصب در خطوط افقی و عمودی را دارا هستند و اگر به فعالیت میروند که دبی سیال ذیل نباشد تا بتواند پروانه را به جنبش در بیاورد.

سایت گلاس کستل ایتالیا

سایت گلاس تجهیزی برای عبور سیال می باشد که با استفاده از شیشه های تعبیه شده امکان مشاهده حرکت سیال، رنگ و میزان شفافیت آن وجود دارد.

شما میتوانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود و با جلوگیری از مسدودن کردن تمام کوکیها در این وبسایت، آنها را مسدود یا حذف کنید.

سایت گلاس کستل

سایت گلاسها دارای دستهبندی و انواع مختلفی هستند که هر کارخانه با توجه به تجهیزات و خط تولید خود میتواند یک یا چند نوع از آن را تولید کند.

انواع مختلفی از این ابزار طراحی و تولید می شوند که دو نوع عمده آن ها عبارتند از : شیشه های آن (sight glass window) و نمایشگر رویت جریان (sight flow indicator) که نوع اول برای نصب روی مخازن و تانک ها بوده و نوع دوم جهت تعبیه درون خط به کار می رود.

قیمت سایت گلاس کستل

سایت گلاس ها دارای انواع مختلفی هستند که بعضی از آنان rotor یا پروانه (impeller) دارند این پروانه به تشخیص جهت جریان سیال و شدت آن کمک کرده و بخش مهمی در سایت گلاس به حساب می آید..

سایت گلاس کستل

در بعضا وبسایت گلاس ها از rotor یا این که پروانه به کارگیری می گردد که امداد به تشخیص جهت جریان سیال و شدت آن می نماید.

سایت گلاس کستل یا شیشه رویت، وسیله ای جهت مشاهده حرکت، رنگ و میزان شفافیت مایع عبوری از آن است.

سایت گلاس (sight glass) یا شیشه رویت، وسیله ای جهت مشاهده حرکت، رنگ و میزان شفافیت مایع عبوری از آن است.

شیشه­ های سایت گلاس­ ( Sight Glass Window ) و نمایشگر­های شیشه­ ای ( Sight Flow Indicator ) ، دو دسته کلی از سایت گلاس­ها می باشند .

شیش­های سایت گلاس­ و نمایشگر­های شیشه­ای دو دسته کلی از سایت گلاس­ها می باشند. از لحاظ نوع به انواع یک طرفه، دو طرفه دید و 360درجه دید دسته بندی میشود.

سه نوع سایت گلاس کستل شامل یک طرفه، دو طرفه دید و 360درجه وجود دارد که در خطوط روغن کاری، مایع و خطوط گاز کاربرد دارند.یک سایت گلاس از اجزایی مانند روتور، پروانه، ball flow indctor و فلپر ساخته شده است.

در مدل Ball Flow Indicator، نشانگر به صورت یک توپ می­باشد که در هنگامیکه سیال برقرار است به صورت معلق در وسط قابل رویت می­باشد.

در این تیپ به دلیل حالتیکه در ورودی می­باشد یک جت از سیال تشکیل می­شود که باعث شده حرکت، شفافیت، رنگ و شرایط سیال به خوبی قابل رویت باشد.

اگر رطوبت در سیستم وجود داشته باشد با تغییر رنگ نشان دهنده رطوبت که در وسط سایت گلاس نصب می شود، مشخص می شود.

سایت گلاس تجهیزی برای عبور سیال است که با به کار گیری از شیشه­ های درنظرگرفته شده قابلیت مشاهده حرکت سیال، رنگ و واحد سنجش شفافیت آن وجود داراست.

از جمله وظایف سایت گلاس در ساختار سیستمهای سرمایشی بررسی داخل سیستم، گرفتگی های صافی ها و فیلتر ها، سطح مایع مبرد، حرکت سیال، رنگ و میزان شفافیت سیال و نیز رطوبت موجود در سیستم است.

عینک های دیداری پس از نصب ، به عنوان پنجره ای عملگرها را قادر می سازد تا فرآیندهای داخل مخازن ، لوله ها ، راکتورها و شناورها را مشاهده کنند.

این محصول با شاخص مناسب میزان رطوبت را در سیستم نشان می دهد که در یک سیکل تبریدی قبل از شیر انبساط و بعد از تجهیزات جانبی سیکل نصب می شود.

یکی از محصولات مهم این شرکت سایت گلاس دانفوس است که برای تشخیص وجود رطوبت و مقدار مبرد در سیستم های تبریدی به کار می رود.

از نقصهای موجود در سیستمهای تبریدی میتواند مواردی همچون نشت در سیستم مبرد، افت فشار بیش از حد در فیلتر­های نصب شده و یا مسدود شدن یکی دیگر از تجهیزات باشد.

برخی از کارخانجات نشانگرهای مکانیکی بر روی محصولات خود قرار میدهند که میتواند یکی از مدلهای Finger، Ball، Propeller، Flapper یا Integral Spout باشد.

بیشتر سایت گلاس ها رطوبت داخل سیستم را نیز نشان میدهند . اگر روغن داخل سیستم را که از شیشه سایت گلاس درصورت تمیزی کاملا دیده میشود ببینیم باید بی رنگ بوده ویا اگر رنگ روغن روشن متمایل به قهوه ای باشد روغن سالم و اگر رنگ آن تیره باشد روغن باید تعویض گردد.

لوله سایت گلاس در آب نما ها و صنایع آزمایشگاهی برای دیدن مایع عبوری از داخل آن می باشد چرا که اگر مبرد داخل سایت گلاس به صورت حباب دار و کف آلود سفید باشد نشانه آن است که سیستم دارای مشکل می باشد.

سایت گلاس کستل کایلی کریستن جنر Kylie Kristen Jenner در ۱۰ اوت ۱۹۹۷ در آمریکا به دنیا آمد و هم اکنون او مدل، هنرپیشه، کارآفرین و شخصیت شبکههای اجتماعی اهل ایالات متحده آمریکا است.

​Content was created by G SA Conte​nt  Gen᠎er ator DEMO​.

درواقع با به کارگیری از سایت گلاس ­ها، می­توان شیر­ها، صافی­ها، مبرد­ها و تله بخار­های مسدود گردیده را تشخیص داد.

بازگشت کالا و محصولات فروشگاه در بسته بندي ارسال شده جهت استفاده از ضمانت از سایت گلاس کستل روزه کالا، لازم است که جعبه و بسته بندي ارسالي کالا را تا پايان ?

در خطوط نیازمند به روغن کاری، رنگ روغن، اتمام روغن و وضعیت آن قابل تشخیص است. از این تیپ نشانگر در خطوط عمودی و با سیالی که جهت حرکت آن از پایین به بالا می­باشد استفاده می­ شود.

همچنین اگر رطوبت در سیستم موجود باشد با تغییر رنگ نشان دهنده رطوبت که در وسط سایت گلاس مشخص می شود.

احتمالاً کنده شده، بهتر است از سایت گلاس با کیفیت و استاندارد استفاده کنید. در این هنگام اپراتور با مشاهده مایع کف آلود در صفحه شیشه ای ، متوجه وجود ایراد در سیستم میشود.

عینک دید ساده می تواند یک لوله پلاستیکی یا شیشه ای باشد که از یک انتها به قسمت زیرین مخزن و از طرف دیگر به قسمت بالایی مخزن متصل شود.

شیشه دید لوله ای – این جایی است که شیشه دید به سایت گلاس کستل عنوان یک لوله شفاف عمل می کند که بهره بردار مخزن یا دیگ بخار می تواند سطح مایع موجود در آن را مشاهده کند.

درواقع با استفاده از سایت گلاس­ها، می­توان شیر­ها، صافی­ها، مبرد­ها و تله بخار­های مسدود شده را تشخیص داد. سه کاری که سایت گلس در خط مایع دارد شامل، نشان دادن ماده مبرد به شکل ستون جامدی ازمایع، نمایش دادن مایع به شکل کف آلود سفید و حباب دار در صورت وجود مقدار کمی از مایع و مشخص کردن میزان نفوذ رطوبت به سیستم با تغییر رنگی که توسط نشانگری که در وسط سایت گلس وجود دارد.

نوع SGR نشانگر رطوبت ندارد و عمدتا برای نشان دادن وضعیت مبرد و همچنین سطح مایع در رسیور یا سطح روغن در کمپرسور استفاده می شود.

مدل دید از درون شاخص بر خلاف تیپ تمام دید، برای کلاس­های کاری بر طبق استاندارد­های ANSI و همچنین برای PN های مختلف از سیستم DIN مناسب می باشند.

استفاده از مدل 360 درجه یا تمام دید، برای خطوطی که دما و یا فشار بالایی دارند توصیه نمیگردد. استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی کالابرودت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

از متصدیان انتظار می رود که دو یا سه لوله شیشه ، از قبل برش داده شده به طول لازم ، همراه با مهره های کنف یا لاستیک ، برای جایگزینی لوله های موجود در جاده ، حمل کنند.

این دستگاه از یک لنز شیشه ای که درون رینگ فلزی قرار دارد، ساخته شده و از نشت مبرد جلوگیری می کند.

این قیمت سایت گلاس دستگاه از یک لنز شیشه ای که درون رینگ فی قرار دارد، ساخته شده و از نشت مبرد جلوگیری می کند.

با عرض پوزش کلیه قیمت ها در حال بروزرسانی می باشد، لطفا جهت استعلام قیمت خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

یک. مشخص کردن قیمت سایت گلاس کستل میزان نفوذ رطوبت به سیستم با تغییر رنگی که توسط نشانگری که در وسط سایت گلس قرار دارد.

به طور مثال می­توان رنگ سیال را در قسمت­های مختلف خط با یکدیگر مقایسه کرد. در خط مایعهای طولانی میتوان از چندین سایت گلس استفاده نمود؛ همچنین در سیستمهایی که به درستی کار میکنند سیال سرد کننده به شکل مایع مشاهده میشود.

لازم است دقت شود که این مدل برای خطوطی که دبی سیال پایین می­باشد مناسب نیست زیرا سیال قدرت به حرکت درآوردن پروانه را ندارد.

در تجهیزات مهندسی BM ، ما طیف وسیعی از سایت گلاس کستل ایتالیا را تهیه می کنیم. در زیر فقط چند مورد از عینک های دیداری است که ما در اینجا در BM Engineering ارائه می دهیم.

هدف گروه ما ، ارایه بهترین خدمات و محصولات مربوط به حوزه چیلر و قطعات یدکی چیلر میباشد . در صورتیکه مقدار مبرد در سیستم کم باشد حباب های ریزی در آن ظاهر می شود که نشان دهنده نیاز سیستم به شارژ گاز می باشد.

اما با این تفاوت که SGN برای کار با گاز های غیر قابل اشتعال و SGI برای کار با روغن های معدنی مناسب است.

همچنین در خطوط روغن کاری، مایع و خطوط گاز کاربرد دارد. در یک نوع تقسیم بندی می­توان سایت گلاس­های قابل نصب روی خطوط را به دو دسته کلی تمام دید (دید 360 درجه دور تا دور- 360 View Flow Indicator) و دید از درون شاخص جریان تقسیم بندی کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.