آشنایی با ساختمان، تجهیزات و نحوه ساخت این سازه گروه صنعتی دی

علت یخ زدن لوله برگشت کمپرسور سردخانه به دلایل مختلفی مانند: بیش از اندازه شارژ بودن گاز، کم بودن ظرفیت گنجایش اواپراتور سردخانه نسبت به محیط و خرابی در شیر انبساط که تعمیرکار سردخانه پس از بررسی و عیب یابی دقیق این مشکل به تعمیرات سردخانه می پردازد.

قیمت فن اواپراتور سردخانه

دیفراست از طریق هیتر الکتریکی روشی ساده است که تنها نیاز به نصب هیترهای برقی دارد که عیب اصلی آن مصرف بالای برق می باشد اما در برخی از سیستم ها تنها روش ممکن است جهت زدودن برفک از اواپراتورمی باشد.

فن کویل سردخانه

برخی از مشکلات و خرابی هایی که در سردخانه پیش می آید متداول و بسیار رایج می باشد که ممکن است این خرابی ها برای دیگر دستگاه ها نیز اتفاق بی افتد.

قیمت فن سردخانه ای

اما در صورت مشاهده هریک از این خرابی ها باید در جهت تعمیر سردخانه در مشهد با یک فرد ماهر تعمیرکار سرد خانه در تماس باشید تا آنها فوری جهت جلوگیری از خسارات ناشی بعد از خرابی، اقدام به تعمیر کنند.

تبرید در هوای سرد دارای نکات ریزی است که باید به آنها توجه نمود. و در 3 مدل مختلف طراحی و تولید می شود.

موتور فن سردخانه

استفاده می کنند. سرد خانه ها به دو مدل زیر صفر و بالای صفر متناسب با نوع مواد کاربرد دارند که در صورت خراب شدن تعمیر سردخانه زیر صفر و بالای صفر جهت فاسد نشدن مواد غذایی ضروری می باشد.

زمانیکه کمپرسور روشن می شود فشار در کارتر بطور ناگهانی کاهش می یابد و مبرد تبخیر می شود و این اتفاق باعث فومی شدن روغن می گردد.

فن سردخانه زیلابگ

حال اگر کمپرسور دارای هیتر باشد آنوقت دمای روغن 32 درجه است و اگر کمپرسور با استفاده از پمپ دان خاموش شود، فشار داخل کارتر می شود یک بار و مبرد کمی هم در روغن وجود خواهد داشت، زمانی که کمپرسور استارت میشه فشار کاهش یافته در نتیجه فوم روغن تشکیل نمی شود.

فن سردخانه خارجی

که نصب آن نیز به صورت عمودی بوده و اگر مانند فن به صورت اجباری باشد به آن جریان اجباری گفته می شود.

برخی اوقات شارژ زیاد مبرد در سیستم جدا از کارکرد فن کندانسور باعث می شود گاز فلش در ساید گلس هنگام بالا بودن سابکول دیده نشود.

در زمان خاموشی کمپرسور، مبرد تمایل دارد در سردترین جای سیستم جمع بشود پس بایستی به نصب و محل نصب سیستم توجه نمود.

قیمت فن سردخانه ای دمنده

این میزان بار همیشه یکنواخت نیست و در سیستم های مختلف تغییرات بار را می توان همیشه مشاهده نمود. هر کدام از این دسته ها با توجه به پارامترهایی نظیر ویسکوزیته (Viscosity) روغن کمپرسور، چگالی (Density) روغن کمپرسور، فلش پوینت (Flash Point) روغن کمپرسور، پیور پوینت (Pour Point) روغن کمپرسور شامل مدل های مختلفی می شوند.

فن سردخانه ای

عيب اصلي برخي طراحي ها در اين نوع روش خنك سازي ، ايجاد شرايطي است كه مي تواند باعث عدم توزيع يكنواخت هوا در ميان سردخانه شود.

این مدل در ابعاد و شکلهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. «کولر آبی» (Swamp Cooler) یا «کولر تبخیری» (Evaporative Cooler)، یکی از تاسیسات سرمایشی متداول است که اغلب در نواحی گرم و خشک (با رطوبت پایین) مورد استفاده قرار میگیرد.

که نسبت مستقیم با رطوبت سالن دارد، پس هرچقدر رطوبت بیشتری در سالن نیاز باشد، فاصله فین باید بیشتر شود.

باید تعداد باز و بسته کردن درب سردخانه را به حداقل برسانید. بهطور خلاصه اوپراتور سردخانه یا دمندهها وظیفه پخش یا دمیدن هوای سرد بدست آمده از گاز سرد شده توسط کندانسور را بر عهده دارند.

مشخصات فنی سردخانه

یک سیستم تبرید متکی بر یک فرایند چرخه ای است که گرما را از ناحیه مورد نیاز فن سردخانه برای سرد خارج می کند و آن را به محیط دور از منطقه سرد منتقل می کند.

به جای استفاده از کنترل ON -OFF با استفاده از پرشرکنترل ها، می توانید از کنترل سرعت فن های کندانسور استفاده نمایید این کار بهترین روش برای جلوگیری ا زتولید گاز فلش قبل از اکسپنشن ولو است و می توانیم اطمینان داشته باشیم از کارکرد درست اکسپنشن ولو.

فن سردخانه سه فاز

زیرا در صورت درست تعمیر نشدن دستگاه، خسارات جبران ناپذیر و هنگفتی را به بار خواهد آورد. پر کردن موقعیت ها در یک انبار محیطی ممکن است دشوار باشد ، اما فضای سخت انبار سرد یا یخچال باعث می شود که یافتن و حفظ استعدادهای کیفی حتی دشوارتر باشد.

موتور به کار رفته در تولید این سردخانه ها نیز می تواند از نوع کالترون، دانفوس و یا تکامسه خواهد بود، که با توجه به سفارش مشتری از هر کدام از این موتورها می توان استفاده کرد.

با سلام اینکه در خواب صداهای واقعیت را شنیده اید کاملا طبیعی است و بعضی مواقع برای طبیعی سازی خواب ناخوداگاه اینگونه رفتار می کند.

چلم و سردخانه را

با سلام تعبیر خواب شما نشان ب این دارد که شما در حال حاضر بر سره مسئله ای روح خود را کشته اید و اینکه خود را به به شکل انسانی بی روح دراورده اید و اینکه شما از لحاظ ذهنی دوست دارید که به زندگیتان روح ببخشید و اینکه عواملی در این بین هستند که این اجازه را به شما نمیدهند اما شما از تلاشتان نباید دست بکشید و اینکه اگر برای خودتان و زندگیتان تلاش نکنید دچار مشکل خواهید شد .

کمپرسور دستگاه سردخانه زیر صفر از نوع اسکرال به شکل دوتا حلزون تو در تو از نوع دانفوس است. کندانسور آبی پوسته و کویل: این مدل نیز مانند نوع پوسته و لوله می باشد با این تفاوت که در این کندانسور لوله های مرکزی به شکل کویل مارپیچی موجود می باشند و تبادل حرارت بیشتری را ایجاد می شوند.

از این طرح به علت محدودیت در طول لوله کشی مسی مبرد، بیشتر در سردخانه های با ابعاد کوچک تا متوسط استفاده می شود.

پس از اتمام مرحله سرد کردن مقدماتی که حدود 18 تا 24 ساعت طول میکشد، گوشت را شستشو میدهند و سطح آن را خشک میکنند؛ سپس گوشت را برای انجماد به سالن دیگری در سردخانه انتقال میدهند.

در حالت کلی بهترین روش برای طول عمر بالای کمپرسور استفاده از هیتر یا گرم کن کارتر کمپرسور و کنترل پمپ دان است.

دقت کنید در هوای گرم این مساله باعث بروز مشکل می شود. همچنین گفته اند که روسها و یونانینها برف فشرده را در انبارها نگهداری و در فصول گرم از آنها نگهداری می کردند.

اگر وقتی که می خواهید سردخانه را روشن کنید فیوز می پرد می تواند به دلایل: مشکل در سیم کشی مدار فرمان، فن ها و سیم پیچ کمپرسور باشد که نیاز می باشد تا یک تعمیرکار آن را بررسی و مشکل دقیق را پیدا نماید و سپس در تعمیر سردخانه صنعتی اقدام نماید.

می تواند از تعمیر سردخانه جلوگیری نماید. دمای داخل سردخانه بالای صفر، بین صفر تا شش درجه و زیر صفر معمولا تا منفی 20 درجه است.

در قیمت ساندویچ پانل جنس ورق های استفاده شده که میتواند آلومینیوم یا ورق گالوانیزه باشد و همچنین قطر ساندویچ پانل که معمولا از 3 سانت تا 20 سانت است تاثیرگذار می باشد.

فنی کارا با ثبت کردن آگهی های این افراد این امکان را برای کاربان گرامی فراهم کرده است تا در کمترین زمان بتوانند با تعمیرکار ماهر سردخانه تماس بگیرند و مشکل سیتسم خود را رفع نمایند.

بسیاری از سازندگان کمپرسورهایی را ساخته اند از قبیل مدل های دیس کاس که فشا رکارتر بطور ناگهانی کاهش نیابد اما تحت هر شرایطی کمپرسور می تواند از این مساله آسیب ببیند.

این روش زمان زیادی را صرف می کند. روغن از کمپرسور فرار کرده و سبب ضربات هیدرولیکی روغن می شود.

به یاد داشته باشید زمانیکه گاز داغ وارد اواپراتور میشود گاز به دنبال سردترین جا است و به سمت کمپرسور فرار کرده و سبب آسیب به کمپرسور می شود.

قبل ازاینکه سیستم را دوباره شارژ کنید حتما از عدم نشتی دستگاه اطمینان داشته باشید. دیفراست را می توان هم بصورت دستی و هم با یک تایمر یا کنترل دما انجام داد.

سیستمهای مبتنی بر سیکل تبرید، از تجهیزاتی بهره میبرند که با جریان ماده مبرد، باعث جذب حرارت محیط و کاهش دما میشوند.

است. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت موتور سردخانه برند سازنده ی موتور است. به همین منظور کف سازی سردخانه باید کاملا مناسب باشد که می توان از کف پوش های استخر استفاده کرد.

کف سردخانه باید همواره تمیز باشد و دچار یخ زدگی نشود. از رایج ترین مشکلات سردخانه می باشد. ساده ترین حالت هم دیفراست گاز داغ به ورودی اواپراتور است که البته این روش باعث ذخیره انرژی هم نمی شود یک اکومولاتور ساکشن برای محافظت از کمپرسور بسیار ضروری است.

یک رگلاتور فشار ساکشن از کمپرسور در مقابل فشار بالای ساکشن محافظت می کند. در چنین شرایطی امکان نصب الکتروموتور در محلی امن و دور از امکان نفوذ گرد و غبار وجود خواهد داشت.

یکی از نکاتی که وجود دارد، تبرید در هوای سرد است. به این نکته نیز توجه کنید چون که در بعضی از سردخانه های جسد موجود در بازار امکان جداسازی برانکارد وجود ندارد و ناچار به استفاده از برانکاردهای چرخدار جهت حمل میت خواهید بود.

برای اینکه بتوانید در مصرف انرژی سردخانه صرفه جویی کنید و از تعمیر سردخانه جلوگیری نمایید، باید چندین نکته مهم را در دستور کار خود قرار دهید.

اطرف اتاق کمپرسورها، کندانسور و ابزارهای برودتی باید بدون هیچگونه آلودگی وگرد وخاک باشد. موتور سردخانه جسد :موتور تعبیه شده در این محصول از برند دانفوس یا کلترون بوده که بسیار معتبر و معروف و با کیفیت می باشد ، این موتور قدرتی برابر با 3/4 اسب بخار داشته وهمچنین بهرمندی از اواپراتور مسی و کندانسور مسی با سیم آلمینیومی عملکرد سردخانه را بهبود می بخشد.

با ابداع سیکل تبرید تراکمی و یخچالها، گامی بزرگ در این راستا برداشته شد. در این مقاله بیشتر با فن سردخانه و فن کندانسور و انواع آن آشنا می شویم.

سیکل تبرید از کار می افتد و فن اواپراتور بکار می افتد. از دیاگرام لگاریتم PH برای تحلیل سیکل تبرید در شرایط آب و هوایی مختلف می توان استفاده نموده و درکی از سیکل تبرید بدست آورد.

در دیفراست از طریق بای پس گاز داغ، از گاز داغ قسمت فشار بالای سیکل تبرید استفاده می شود این روش باعث ذخیره انرژی می شود.

در حالت کلی در سیستم های بزرگ با بیش از 3 یا 4 اواپراتور برای دیفراست گاز داغ احتیاج به شیرهای بیشتر است و سیستم کنترل هم پیچیده تر است.

به طور کلی سرعت گردش سیال در سردخانه های زیر صفر سریعتر است اما قدرت موتور کمپرسور کمتر خواهد بود.

د – مبرد در يک سيکل همواره در گردش است. و در بعضی دیگر مبرد در داخل پوسته تبخیر شده و سیال در داخل لوله های جاری است. Post w᠎as g​enerat ed by G​SA  Co​nt᠎ent Ge​ne rator DEMO.

زمانیکه فشار در کارتر 6 بار باشد دمای روغن و کارتر 20 درجه است و محتوای مبرد موجود در روغن به بیش از 20 درصد می رسد.

سردخانه های عمومی حجم بسیار بالایی دارند و مدت زمان نگهداری مواد و میوه در آنها نسبتا طولانی است. سردخانه های نگهداری مواد غذایی، گوشت و مرغ و …

خبر خوب اینکه امروزه ساخت سردخانه تنها محدود به مدل های از پیش طراحی و ساخته شده نیست و تولید کنندگان قادر خواهند بود مدلی را دقیقاً منطبق با نیازهای شما طراحی کنند.

در این نوع اواپراتورها چون سطوح داخلی تبادل حرارت همیشه با مایع در تماس است راندمان خوبی نیست به انواع دیگر اواپراتورها خواهد داشت.

در زمان منجمد کردن گوشت باید دقت نمود که فرایند سردسازی باید به صورت سریع و به موقع انجام بگیرد.

تعمیر سردخانه صنعتی یکی از تخصصی ترین موارد می باشد که برای تعمیر آن باید از افرادی حرفه ای و متخصص استفاده کرد.

و باید از کار بیهوده ای که در آینده دچار خواهد شد دست بکشد. واحدهای کندانسینگ نباید در معرض نور آفتاب قرار داشته باشند.

اگر در خواب ديديدم کسي که مي دانيم مرده چيزي به ما داد خوب است چون مالي به بيننده خواب مي رسد و پولي بدست مي آورد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.