بهترین قیمت، گارانتی اصل فن چیلر تهویه مهاجر

لذا کنترل دمای دیسشارژ و فشار دیسشارژ در چیلر تراکمی هوا خنک بسیار مورد اهمیت می باشد. همچنین به کانال کشی هایی که برای قسمتهای مختلف ساختمان که هزینه بسیار بالایی نسبت به لوله کشی دارند نیاز است.

فن سه فاز چیلر

استفاده از مینی چیلرها برای آپارتمان، در کنار فن کویل، کاربرد فراوانی دارد، این کار بدین طریق انجام میشود که فن کویل در ساختمان نقش توزیع کنندهی حرارت را داشته، یعنی آب سرد تولید شده توسط چیلر به وسیلهی مدار لوله کشی به دستگاه فن کویل رسیده و وارد کویل فن کویل میشود و در آنجا فن دمندهی هوا، هوا را مکش نموده و از روی سطح کویل عبور میدهد که این کار سبب تولید هوای سرد و مطبوع و همچنین فیلتر شده میشود.

فن دمنده چیلر

برای این کار پارچه یا برس و یا خود سیم لحیم را به کار ببرید. از طرف دیگر، چیلرهای آب از آب به عنوان منبع تغذیه و یک پمپ استفاده می کنند که آب را از طریق کندانسور به برج خنک کننده هدایت می کند و آن را به جو خارج می کند.

این برآمدگی می تواند به طرف بالا یا پایین باشد. اگر این برآمدگی نباشد لوله در سوراخ صفحه به خوبی جای نمی گیرد و اتصال محکم نمی باشد.

در این مورد نیز باید مانند گروه اول برآمدگی لبه قطعه کلفت در نقطه استقرار لوله را به وجود می آورد. Art icle was g᠎en᠎erat ed wi᠎th G​SA  Conte᠎nt Gener ator Demoversion​!

لحیم نرم: نقطه ذوب آن از نقطه ذوب سرب ۳۲۵ درجه سانتی گراد کمتر است. لحیم سخت: نقطه ذوب آن بالاتر از ۵۰۰ درجه سانتی گراد است.  This po​st has been c re​ated by G᠎SA Conte᠎nt G᠎en erator Demov​er sion!

دامنه كاركرد تابستاني تا 46 درجه سانتي گرادسيستم هاي ميني چيلر كاملا مستقل هستند وبا هزينه مناسب جهت اجرا در پروژه هاي مسكوني ، تجاري و ويلايي ميتوانند مورد استفاده قرار گيرند.

قیمت فن کویل چیلر

سیم لحیم مناسب ترین وسیله لحیم کاری در این روش است. خنک سازی فضاهای بزرگ با استفاده از این دستگاه ها امکان پذیر می باشد.

چیلر موتورخانه

در این مرحله ، گاز در حالی که همچنان تحت فشار و متراکم است ، با دادن گرما به آب یا هوای محیط تبدیل به مایع می شود.

 Article h᠎as be en c᠎reated with t᠎he help of G​SA Content᠎ Generator  Demoversion.

حین گردش آب مسیر توسط شیرهای هواگیری از هوای به تله افتاده در مسیر آب تخلیه میشود. ابتدا اواپراتور و مسیر لولههای رفت و برگشت چیلر و مصرف کنندهها آبگیری میشوند سپس پمپهای گردش آب چیلر روشن شده و آب را بین اواپراتور چیلر و مصرف کنندهها به گردش درمیآورند.

موتور فن چیلر

مصرف انرژی چیلر تراکمی جهت ایجاد برودت به صورت الکتریکی می­باشد، که با توجه به کار کمپرسور این انرژی را مصرف می­کند.

خرید چیلر فن کویل

برای تمیز کردن سطح کار قبل از لحیم کاری از سمباده خشک مخصوص چوب استفاده کنید. برای راهاندازی اولیه چیلر قبل از روشن نمودن چیلر چند مورد میبایست کنترل شود.

فن کویل و چیلر

اما چیلرهای تراکمی را معمولا با دو یا چند مدار و تعدادی کمپرسور انتخاب میکنند و در صورتی که یکی از کمپرسورها از کار بیفتد سایر کمپرسورها میتوانند بخشی از نیازهای سرمایشی ساختمان را تامین کنند.

استفاده می شود و به خصوص برای ساختمان هایی که دارای چند اتاق هستند، مناسب می باشد و می تواند دمای اتاق را به صورت جداگانه تنظیم نماید.

چیلر فن دار

توجه به موضوع تعمیر و نگهداری چیلر (Operation and Maintenance of Chiller) بسیار حائز اهمیت است بطوریکه بعضی از کارشناسان اهمیت آن را همرده با حساسیت در هنگام انتخاب و خرید چیلر میدانند.

شرکت آبگین تهویه در موضوع تعمیر چیلر و نگهداری آن، با داشتن کادری مجرب شامل تکنسینهای تحصیل کرده و با سابقه که تلفیقی از دانش و تجربه در خود جای میدهد؛ یکی از بهترینها میباشد و همیشه سعی بر این دارد که در راستای بالا بردن سطح کیفی در موضوع تعمیر چیلر و نگهداری آن، گام بردارد.

این سیستم ها به خاطر سادگی مقرون به صرفه تر از استفاده از سیستم های کانالی یا حرارت مرکزی که با هواساز کار می کنند،می باشند.

همواره گاز استیلن را در فشار 15psi و یا کمتر به کار ببرید. هنگام لحیم کاری لوله و رابط، باید قسمت خارجی را کاملا تمیز نمود. Th​is h as been c᠎re᠎ated with the help of G᠎SA᠎ C onte᠎nt Generat or Demoversion.

در هنگام لحیم کردن روش صحیح آن است که سطوح را از لحیم اضافی پاک کنید. سر هویه را گرم کنید.

اگر از یک کویل خنککننده استفاده شود، در جایی که هوای مرطوب گرم روی سطح سرد کویل متراکم میشود، میتواند تراکم زیادی ایجاد کند.

چیلر و فن کویل ابارا

هیچگاه لحیم را با پیک گرم نکنید. زنگ نوک هویه را با کاغذ سمباده و یا سوهان پاک کنید. اطمینان حاصل کنید که سیستم تهویه مطبوع بار اضافی ارائه شده توسط چیلر را تحمل می کند.

در این مقاله قصد داریم نقشه برق یکعدد کولر گازی ظرفیت پائین را برای شما تحلیل کنیم همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید این کولر گازی از یک برد در پنل داخلی برای فرمان دادن به پنل خارجی استفاده می کند.

درجوشکاری قطعات سیستم های سردکننده علاوه بر جوشکاری با جوش نقره می توان با لحیم کاری قطعات را به هم متصل کرد.

چیلر فن کویل دیواری

جریان برق پس از ورود به برد داخل با توجه به تجزیه و تحلیل دمای محیط، دمای تنظیمی و قرائت سنسورها در صورتی که شرایط برای روشن شدن دستگاه برقرار باشد برق را به پایه شماره 2 متصل می نماید.

پس از انجام موارد فوق دستگاه روشن میشود و حین کار آمپر کمپرسور و فنها، فشارهای مکش و دهش و دمای آب ورودی و خروجی کنترل میگردد.

پس از اتمام لحیم کاری قطعه را برای آزمایش نشت به سیلندر فریون R11 و با هوای فشرده وصل کنید.

اسپلیت خانگی در مقایسه با شوفاژ و چیلرچه بخواهیم و چه نخواهیم، بخش عمده ای از انرژی که توسط رادیاتوریا شوفاژ ها و همینطور سیستم های گرمایش از کف و دیوار و …

فن المانی چیلر

شرکت دیهیم تهویه نوین چیلرهای تراکمی کممصرف را جهت صرفهجویی در مصرف انرژی و کمک به محیط زیست، تولید میکند.

در لحیم کاری دو فلز را بدون ذوب شدن آنها به یکدیگر متصل می نمایند. سنباده پارچه ای فلز اغلب روغن دارد و وقتی که به لوله زده شد لحیم کاری را مشکل می نماید.  Data was g en erat ed by GSA Conte​nt  Gen erat᠎or  DE MO !

سنباده پارچه ای فلز معمولا از کربور سیلیکون که خیلی سخت است، ساخته شده و اگر ذره ای از آن وارد سیستم سرد کننده گردد موجب صدمه زدن به کمپرسور و یا قطعات می شود.

فن کندانسور چیلر

معمولاً ساختار اواپراتور پوسته و لوله به گونه ای است که مبرد درون بخش لوله ها و سیال فرآیندی درون بخش پوسته جریان دارند.

فن کویل های کم فشار معمولاً در فضای تهویه مطبوع یا مجاور آن قرار دارند. فن کویل کاستی یک طرفه می تواند به جای فن کویل های سقفی تو کار در منازل استفاده شود.

اگر کولر گازی در زمستان به خوبی کار نمی کند این مقاله را مطالعه کنید. در نوع دوم فن کویل علاوه بر عمل برودت و حرارت مورد نیاز، مسئولیت تأمین کردن هوای تازه را نیز داراست.

در مورد پایه شماره 3 که مربوط به فن کندانسور می باشد نیز اتصال برق شبیه کمپرسور صورت گرفته است.

ورودی های این برد شامل سنسور اتاق RT ، سنسور لوله PT، چشم الکتریکی ، سنسور بیرون OTو سنسور تست کیفیت هوا می باشد و خروجی های این برد عبارتست از موتور فن اواپراتور، موتور دمپر، صفحه نمایشگر و خروجی های شماره 2و 3و 4و N که به سمت پنل بیرونی حرکت می کند.

اتصال شماره 4 نیز مربوط به شیر چهاراهه می باشد که در فصل زمستان با صدور فرمان از برد این پایه برقدار شده و شیر معکوس کننده را تحریک می نماید.

چنانچه لوله کوچکنر با کمی فشار درون لوله بزرگتر قرار بگیرد اتصال مطلوبی خواهید داشت. چنانچه برای اتصال قطعات از هویه استفاده می کنید، مراحل زیر را رعایت نمایید.

در مثالی دیگر چنانچه این چیلر بخواهد در یک کاربرد صنعتی (مثلا فرآیندهای تزریق پلاستیک) استفاده شود چون محیط صنعتی است بنابرین صدای دستگاه اهمیت کمتری پیدا می کند.

همچنین در کمپرسورهای اسکرال با حذف بخشهای متحرک دستگاه، میتوان میزان استهلاک کمپرسور را نیز پایین آورده تا کمتر نیاز به سرویس کردن پیدا کند.

صدای این فن کویل زیاد می باشد اما می توان با در نظر گرفتن شرایطی از بقیه فن کویل ها صدای آن را پایین تر آورد و آن این است که این فن کویل را در محلی که خالی است و سر و صدا مهم تلقی نمی شود نصب نمود حتی روی پشت بام.

در کندانسور، مبرد از هدرها به کانال های با سطح گسترده منتقل میشود تا میزان انتقال حرارت بیشتر شود (پره های موجود بر کانال سطح انتقال حرارت را بیشتر میکند).

محل تماس سر هویه را با سمباده تمیز کنید. این دستگاه جریان گاز مبرد را متراکم کرده و از تقطیر این گاز، آن را به سمت یونیت داخلی هدایت خواهد کرد.

برای لحیم کاری ورق های نازک روی و نیز ساختن فیوز های حرارتی و دستگاه های ضد آتش و برخی لوازم برقی از لحیم نرم استفاده می کنند و برای لحیم کاری اوپراتور می توان لحیمی به نسبت ۹۵ درصد قلع استفاده کرد و یک لحیم خوب و ملایم اط ۵۰ درصد قلع و ۵۰ درصد سرب ترکیب شده است.

در کنار مزایای فراوان به کارگیری چیلر خانگی، معایبی نیز برای این دستگاه عنوان می شود. این دستگاه بر اساس قوانین و اصول ترمودینامیکی به تولید برودت می پردازد.

نصب و نگه داری مدل دیواری بسیار راحت تر از کولر گازی می باشد ضمن اینکهاین مدل در ظرفیت های مختلفی تولید می شود که شما با توجه به نیاز خود می توانید ظرفیت لازم برای تأمین گرما یا سرما محیط خود را انتخاب کنید.

که با سوختن این سوخت ها گرما تولید شده و چیلر ها از آن استفاده میکنند. برای حفظ سطوحی که باید تمیز و بدون تغییر رنگ بر اثر لحیم کاری بمانند، آن سطوح را با ورقه آزبست بپوشانید.از روشن کردن مشعل با کبریت و فندک کوتاه خودداری کنید و از فندک مخصوص استفاده نمایید.

هرنوع روغن در تماس با اکسیژن تحت فشار ایجاد ماده منفجره خواهند نمود. سر هویه را در داخل روغن لحیم فرو کنید.

اینها قطعه کار را پاک می کنند و آثاری از خود به جا نمی گذارند. گرد سفیدی که به سختی در آب حل می شود و در موقع کار کف می کند و حاوی مقداری نمک است.

در این شرایط که خازن بین پایه های Rو S کمپرسور متصل شده و سیم نول نیز به پایه R دستگاه وصل است اگر برق یا فاز به مشترک کمپرسور یا همان C وصل گردد کمپرسور روشن می شود.

در نتیجه قادر است گرمای نهان موجود در فضا را نیز به خوبی جذب کند. سیستم های سرمایشی حدود 35 درصد مصرف برق را افزایش داده و در برخی مناطق سبب قطعی برق نیز می شوند.

یکی از جدیدترین سیستمهای سرمایشی گرمایشی که در انواع ساختمانها از جمله ساختمانهای تجاری، مسکونی، اداری و … چیلرهای صنعتی در واقع یک نوع سیستم سرمایشی هستند که از آن ها برای محیط هایی مانند سردخانه و …

نوع توکار که معمولا به صورت سقفی و کانال کشی شده انجام می شود مزایای بیشتری دارد و معمولا به دو شکل مورد استفاده قرار می گیرد.

در چیلر تراکمی هوا خنک، خنک کاری کویل کندانسور توسط هوا انجام می شود و نیاز به برج خنک کن ندارد.

فن کویل های چهار لوله دارای دو لوله برای آمدن آب به کویل و دو لوله برای برگشت آب هستند .

تفاوت اصلی این است که یکی برای خنک کردن کندانسور از هوا و دیگری از آب استفاده میکند. در این دستگاه برق اصلی به پنل داخلی متصل می گردد.

روغن لحیم که برای این نوع گاز نباید موجب زنگ زدن فلز گردد. نوع گاز مناسب برای استفاده در لحیم کاری استیلن می باشد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فن المانی چیلر بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.