بررسی جامع هیتر کمربندی

یکی از مهمترین عامل برای افزایش طول عمر و کیفیت هیتر برقی فن دار، بدنه دستگاه میباشد. از ایده تا ایجاد محصولات متنوع همراه با کیفیت بالا با تهران المنت؛ چرا؟

هیتر فن دار کم مصرف

چرا در هوای سرد احتمال اشکال در موتور اصلی ( پریدین بیمتال ) رخ میدهد ؟ در هوای سرد یعنی دمای زیر 5 درجه ، ویسکوزیته روغن کمپرسور بالا رفته و اندک آب که رد روغن معلق است یخ زده و موجب سفت شدن روغن میگردد که این امر در ابتدای روشن شدن دستگاه انرژی زیادی برده و موجب پریدین بیمتال میگردد ، در ین موارد میبایست محیط دستگاه را به دمای 10 الی 15 رساند .

هیتر کمربندی با ترموستات

برای مثال در ایران سیستم های حرارتی با استفاده از انرژی خورشید استفاده زیادی را ندارند و همین امر نیز سبب شده تا هزینه های ساخت سیستم های سولار برای یک واحد کمی بیشتر از دیگر سیستم های باشد.

خرید هیتر کمربندی

در نظر داشته باشید امکان استفاده از هیتر به عنوان پنکه نیز وجود دارد یعنی کاربر میتواند المنت یا دمای دستگاه را خاموش و از فن دستگاه به عنوان پنکه رومیزی استفاده نمائید.

هیتر برقی فن دار EIG مجهر به دو عدد سوئیچ چرخشی بوده که این قابلیت را برای مصرف کننده میدهد تا کاربر دمای هیتر و سرعت فن را بر اساس نیاز خود کاهش یا افزایش دهد.

سرعت فن نیز قابل تنظیم توسط کاربر میباشد. در این مواقع نیز هیتر به کمک دستگاه می آید! هیتر ها از دو قسمت دستگاه مرکزی و دسته هیتر تشکیل شده که به طور معمول المنت حرارتی در داخل دسته قرار می گیرد و دستگاه مرکزی وظیفه تولید باد را به کمک یک کمپرسور داخلی بر عهده دارد .

این قسمت جداگانه کارکردی شبیه فیلتر داشته و قبل از شیر ساکشن قرار دارد. در نظر داشته باشید که این محصول دارای پایه بوده که این امکان را برای مصرف کننده میدهد تا از دستگاه به صورت رومیزی در زاویه های مختلف استفاده کند.

در صورتی که این مایع شکن در چرخه تبرید نباشد، به علت ورود سیال سرد کننده به کمپرسور ، آسیب های زیادی را می تواند به کمپرسور وارد کند.

قیمت هیتر کمربندی

ساختار اصلی المنت استخری مانند بسیاری از المنت های دیگر المنت میله ای می باشد و شباهت بسیاری زیادی به المنت های فلنج دار دارد.

هیتر کمربندی کمپرسور

اگر این اتفاق بیفتد و کمپرسور بعد از مدتی روشن شود، کاهش فشار زیادی در سیستم اتفاق خواهد افتاد که نتیجه آن کف کردن روغن در کارتر است. A᠎rticle w as creat᠎ed  by GSA C᠎ontent Generat or Demoversi on .

اگر در واحد هایی که استخر دارند و برای گرمایش به دنبال دستگاهی هستند گاز وجود داشته باشد، پکیج های می توانند بهترین گزینه باشند که هم استهلاک کمتری را ایجاد میکنند هم هزینه ی گاز از هزینه های هیتر های برقی کمتر می باشد.

همچنین اگر ماده سرد کننده گازی شکل باشد قادر است به طرف بالا یا پایین جریان پیدا کند. به صورت رایج کمپرسور سمی هرمتیک و باز از روغنکاری فشاری استفاده می کنند و در این نوع روغن کاری الزاما از کیلد کنترل فشار و جدات کننده روغن استفاده می شود.

گروه صنعتی EIG به عنوان با سابقه ترین تولید کننده محصولات گرمایشی ، سرمایشی ، دستگاه جوجه کشی و …

تامین دما و تولید حرارت در این دستگاه با برق انجام میگیرد. این دستگاه با متصل شدن به برق شروع به کار کرده و به دلیل دارا بودن فن باعث میشود تا دما و گرمای تولید شده به محیط انتقال داده شود.

• واکنش رطوبت با روغن و مبرد باعث ایجاد اسید شده که به سرعت سیم پیچ موتورو قطعات سیستم تبرید را از بین می برد.

آسیب به سوپاپ­ های دیسچارج در اثر ضربه مایع نشان می دهد، مخلوط روغن و مایع مبرد باعث شکستن سوپاپ­ های دیسچارج و حتی شکستن پیستون­ ها می­ شود­.

روغن کمپرسور نیز فشار بخار کمی دارد و ماده مبرد چه مایع باشد و چه گاز، میتواند دراین ماده جریان پیدا کند.

همچنین از هیتر برای جدا کردن قطعات SMD از برد نیز استفاده می شود که این کار توسط این ابزار بسیار ساده صورت می گیرد .

عناصر حلقه و یا نواری- تسمه ای برای گرمایش تماسی روی ماشین ها و برای گرم کردن قالب ها و ابزارها، عمدتاً در صنایع پلاستیک، ریخته گری و لاستیک استفاده میشوند.

ساخت استخر علاوه بر هزینه بر بودن نیاز به سیستمی برای پاکسازی آب و گرمایش مورد نیاز دارد که عوامل مهمی به حساب هیتر کمربندی می آیند.

4. برای جلوگیری از چگالش آب روی سطح آکومولاتور باید آن را عایق نمود. همچنین قابلیت گرم کردن آب در اندازه ی 5 تا 150 متر مکعب را دارند.

کارکرد هیتر برقی EIG بسیار راحت بوده و با متصل کردن به برق خانگی انجام میگیرد. مصرف برق 1.5 تا 3 کیلووات در ساعت به صورت یکسره با راندمان بسیار بالا یکی از ویژگی های بارز این محصول میباشد.

همچنین یک هیتر المنتی می تواند استخری به بزرگی 25 متر مکعب را گرم کند و در صورت بزرگتر بودن استخر می توانید از دو یا چند هیتر در کنار یکدیگر استفاده کنید.

پکیج های را می توان یک موتور خانه در نظر گرفت که تمام تجهیزات مورد نیاز برای گرم کردن آب را درون خود جای داده اند و همین امر سبب شده تا هزینه ی کمتری را نسبت به ایجاد یک موتورخانه برای استخر ها داشته باشند.

امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید دستگاهی مناسب برای خانه یا محیط کار خود خریداری کنید. برای انتخاب پمپ مناسب باید دقت کنید تا ظرفیت آن 10 الی 15 درصد از ظرفیت مبدل بالاتر باشد.

در این راستا ؛ براساس سفارش مشتری المنت تخت برای دستگاه های پلاستیک با روکش استیل در سایز های مختلف تولید می گردد.

در صورت خاموش کردن دستگاه بصورت مکرر از طریق کلید امر جنسی و سوئیچ آسیبهای جدی به دستگاه وارد خواهد شد .

سلام اقای کریمی .من یک یخچال فریزر مدا ۸۱۰ اسنوا دارم اقا من کمی فنی هستم من پلاسیفومو باز کردم اقا وقتی یخچال را به برق وصل میکنم بلا فاصله هیتر روشن میشود وانقدر داغ میشود که نمشود به ان دست زد حودود یک رب بعد که کمپرسور روشن شد هیتر خاموش میشود البته وقتی کپرسور خاموش هست وهیتر روشن هست ترموفیوز را که جدا میکنم هیتر خاموش میشود باز که وصل میکنم روشن میشود وتا زمانی که کمپرسور روشن نشده هیتر روشن میماند شاید یه رب با دمای زیاد .البته زمانی که پلاسیفومو بستم وکمپرسور روشن است هیتر خاموش است ولی وقتی به دمای ۵ درجه یخچال و منفی ۱۸ فریزر میرسد کمپرسور خاموش میشود ودوباره هیتر روشن میشود تا ده دیقه که باز کمپرسور روشن شود تا هیتر خاموش شود باز ولی تو این مدت ده دقیقه که کمپرسور خاموش هست وهیتر روشن است انقدر هیتر کار میکند که دمای یخچال به ۱۱ درجه میرسد ودوباره کمپرسور روشن شده وهیتر خاموش میخواستم ببینم این عمل طبیعی است یا خیر من فکر نکنم هیتر انقدر در مدار باید باقی بماند که دمای یخچال انقدر زیاد شود .البته بلافاصله که کمپرسور روشن میشود فقط هیتر خاموش میشود وبل عکس لطفا توضیح دهید من هم مثل بچکی شما عاشق کار فنی هستم وتا حوددی سررشته دارم .

در گذشته و با وجود مبرد های CFC استفاده از روغن های معدنی بسیار متداول بود ولی بعد از اینکه سی اف سی ها از رده خارج شدند، به دلیل اینکه روغن قبلی با مبردهای جدید ناسازگاری داشت، احتیاج به تعویض آن موجب وارد شدن روغن های جدیدتر به بازار شد.

این امر موجب کم شدن استهلاک و عدم آسیب رسیدن به کاسه نمد و پکینگهای دستگاه میگردد . بخاری برقی مایدیا به فیوز حرارتی مجهز شده است؛ که موجب میشود زمانی که دستگاه بیش از حد گرم شده و یا کارکرد اشتباهی دارد، دستگاه خاموش گردد.

هیترهای فلنج دار با قطرهای مختلف در توان های گوناگون ساخته میشوند و قدرت انتقال حرارت بالایی دارند که به صورت مستقیم انجام میشود.

هیتر های المنت دار مصرف برق بیشتری نسبت به هیت پمپ ها دارند و به صورت مستقیم با آب در رابطه هستند.

در ادامه ویدئوی در رابطه با ساخت المنت را مشاهده مینمائید. هدف از ساخت عناصر گرمایشی چیست؟ از این رو در ساخت آن از تکنولوژیهای جدید 7AC که یک رویکرد تازه در صنعت تهویه مطبوع جهت صرفهجویی در مصرف انرژی و توانایی به حداکثر رساندن مبردهای سازگار با زیست محیطی میباشد، استفاده میکند.

امروزه سیستم های گرمایشی با استفاده از انرژی های مختلفی مانند انرژی خورشید، انرژی مواد فسیلی و یا برق کار می کنند که هر یک مزیت ها و معایب خود را دارند.

اگرچه امروزه انواع مختلفی از این نوع بخاری در بازار موجود است. و مانند محصولات موجود در بازار نیازی به برق سه فاز ندارد.

در این مطلب نکات لازم برای خرید یک بخاری برقی کاربردی و لیستی از بهترین فن هیتر موجود در بازار ارائه شده است.

برای آشنایی بیشتر با این ابزار و مزایا و کاربردها آن در ادامه همراه ما باشید. هیتر یا هویه هوای گرم نام یکی دیگر از ابزار آلات لحیم کاری است که بیشتر از آن در کار با قطعات نصب سطحی SMD استفاده می شود .

این دو خطر شامل آسیب دیدگی دریچه خروجی و دیگر قطعات دستگاه و افزایش اصطکاک و ساییدگی آنهاست. در نظر داشته باشید این دستگاه با برق شهری 220 ولت شروع بکار میکند.

در زمان خرید قطعات کمپرسور دیگر صحبت از خرید کمپرسور سردخانه یا چیلر نیست شما میخواهید قطعات کمپرسورهای چیلر و سردخانه را خرید کنید و باید اول همه یک مشاوره دقیق از خریدتان داشته باشید و بعد از آن نوع قطعه و اندازه آن را پیدا کنید تا درگیر تعویض خرید خودتان نشوید پس می توانید اینکار را از مشاوران فروشگاه برودتی مسترکول کمک بگیرید.

به همین دلیل هیتر برقی فن دار هم از این قائده مستثنی نبوده و در هنگام خرید با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتری ارسال میگردد.

این سیستم در هنگام خاموش شدن چرخه، تمام مبرد را از تبخیرکننده (اواپراتور) و خط مکش، خالی میکند. البته برای جلوگیری از رسوب گذاری می توانید از دستگاه های ضد رسوب اولتراسونیک استفاده کنید.

برای روان سازی و همچنین خنکاری قطعات داخل کمپرسور از روغن کمپرسور استفاده می شود. نحوه تعویض فیلتر روغن و فیلتر سپراتو چگونه است ؟

نحوه عملکرد هیتر کارتر در کمپرسور به این شکل است که با خاموش ماندن کمپرسور، فشار کارتر بالا میرود و در نتیجه دمای کمپرسور کاهش مییابد.

زیرا دمای تولید شده با این دستگاه پاکیزه بوده و امکان استفاده در محیط هایی مثل گلخانه و سالن های پرورش را دارد.

همچنین محیط مورد استفاده از این دستگاه نیازی به تهویه ندارد. هیتر کارتر کمپرسور های سیلندر پیستونی و کمپرسورهای اسکرو و به طور کلی تمام کمپرسورهای تبرید به عنوان مهمترین جزء کمپرسور و سیکل تبرید توسط بسیاری از سازندگان کمپرسور نام برده می شود.

هیتر هدف از هیتر های نازل باند کوچک که معمولاً در دستگاه های قالب گیری تزریقی پلاستیک استفاده می شود تا باند عنصر گرمایش لوله ای HBT با درجه حرارت بالا که در کاربردهای بزرگ سیلندر صنعتی مانند تخت های راکتور سیالات استفاده می شود تخصص دارند یکی از المنت هایی که در کارگاه هیتر هدف ساخته می شود المنت تسمه ای (المنت کمربندی) می باشد.

مایع شکن های عمودی یا دستگاه آکومولاتور به عنوان یک مانع در برابر ورود مایع به کمپرسور در سیستم های سرمایشی مورد استفاده قرار می گیرند.

همانطور که در تصویر مشاهده کنید، ترموستات آن در 6 حالت درجهبندی شده و به شکل ولوم بر روی دستگاه قرار گرفته شده است.

مخصوص دستگاههای تزریق پلاستیک – صنایع تولید لاستیک – صنایع ذوب و تزریق آلومینیوم و غیره کاربرد دارد که به صورت استوانه قابلیت نصب بر روی سیلندرها – لوله و مخازن را دارا می باشد.

لازم به ذکر است که در سیستم تبرید و سردخانه به صورت متداول از روغن پلی استر و و روغن مینرال استفاده می گردد و توصیه می گردد به هیچ عنوان روغن PO و MO با یکدیگر ترکیب نشوند.

روغن بیتزر در مدل های (BSE32-BSE55-B5.2-B100-BES170-B320 SX) قابل ارائه در حجم های 1لیتری، 5 لیتری و 10 لیتری قابل ارائه می باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.