آلومینیوم تا ضخامت 5 میلیمتر

تمرکز انرژی در یک نقطه موجب ذوب ، سوختن و یا بخار شدن ماده در آن نقطه می شود .

دستگاه برش لیزری ورق استیل

در این فرآیند پرتو لیزر نه تنها فلز را ذوب می کند، بلکه بخار نیز تولید می شود. بخار ایجاد شده روی فلز مذاب فشار وارد می کند و تا حدی آن را جابجا می کند.

برش لیزر ورق استیل کرج

با استفاده از پرتوهای لیزری قدرتمند، الکترونهای این ناحیه تا حدی برانگیخته میشوند که در نتیجه شکستن پیوندهای اتم ها، مواد ذوب میشوند.

سه روش رایج جوشکاری استیل ضد زنگ عبارتند جوشکاری لیزری ، جوش TIG، جوش MIG. یکی دیگر از موارد استفاده از استیل ضد آب در صنایع شیمیایی، نفت و گاز می باشد.

تیوبهای فلزی: بطورمکلی میتوان گفت هزینه ای که لازم است جهت تهیه تیوب فلزی بپردازید بیشتر از هزینه خرید تیوب شیشه ای است اما این نوع از تیوب ها دارای مزایایی نیز هستن از جمله اینکه در بسیاری از موارد به خنککننده نیازی نداشته و تنها از طریق هوا خنک میشوند، در تیوبهای فلزی از فرکانسهای رادیویی جهت برانگیختهشدن گاز استفاده میشود و تیوب های فلزی میتوانند برشهای ظریف تری را نسبتبه تیوب های شیشه ای ممکن سازند.

برش لیزری استیل تهران

این موارد برای بسیاری از صنعتگران روشن است اما نسبتا کمتر کسی می داند که که مولفه هایی همچون توزیع دما ، توان عملیاتی ، نفوذ گرمایی ، سرعت جریان مذاب و عمق جوش پارامترهای مهمی درپروسه جوش محسوب می شوند.

کاهش چشمگیر هزینه برق مصرفی و کاهش هزینه سنگ زنی پس از جوشکاری به کاهش هزینه های جاری کمک شایانی می نماید.به دلیل عدم نیاز به استخدام نیروی کارمتخصص، هزینه نیروی انسانی نیز کاهش می یابد.همچنین با افزایش فوق العاده سرعت جوشکاری، راندمان تولید افزایش می یابد.

امروزه و با گسترش و نیاز روز افزون به استفاده هرچه بهتر از فلزات در صنایع و صنوف مختلف، تقاضا برای فرآوری و بخصوص برشی با کیفیت و دقیق جهت استفاده هرچه بهینه تر از فلزات رو به افزایش است.

قیمت برش لیزر ورق استیل

شایان ذکر است حداقل مقدار چگالی در حدود 1 مگاوات بر سانتی متر مربع است. جوشکاری با نفوذ عمیق به چگالی و توان بسیار بالا نیاز دارد.

برش لیزر استنلس استیل

6. تعمیر و نگهداری کم: انتقال فیبر بدون نیاز به لنز منعکس ، صرفه جویی در هزینه تعمیر و نگهداری.

برش استیل با لیزر

انرژی تابش شده توسط لیزر از طریق انتقال حرارت در داخل ماده پخش می شود و مواد ذوب می شوند تا یک حوضچه مذاب خاص تشکیل شود.

برش لیزر به وسیله تابش اشعه لیزر از یک خروجی قوی بر روی سطح جسم انجام میشود. می توان سطح تابلو حروف برجسته استیل را از کثیفی های احتمالی و گرد و غبار به آسانی تمییز کرد.

لطفا مجموعه تابلو سازی و حروف برجسته ما را با دیگر مراکز ساخت تابلو تبلغاتی و حروف برجسته مقایسه نمایید.

خدمات برش لیزر استیل در اصفهان

عدم زنگ زدگی تابلو حروف برجسته استیل. یکی از مزایایی که برش لیزر استیل نسبت به آهن معمولی دارد عدم ذوب شدن آن در مواقعی است که در یک ناحیه کوچک حرارت بالایی اعمال می شود.

خدمات برش لیزر استیل

همانطور که لیزرها قدرتمندتر و کارآمدتر می شوند، آینده جوش لیزری مطمئناً روشن است. به طور خلاصه اگرچه بر همه روشن است سرعت جوش در جوش کاری لیزر بسیار بالاست و حداقل پنج برابر جوش میگ و ده برابر نسبت به جوش تیگ ، جوش لیزر سرعت دارد.

6. سرعت جوشکاری با لیزر بسیار بالا و حدوداً بیش از 2 برابر جوشکاری تیگ است. علاوه بر این، عمق جوش در دستگاه جوش لیزر دستی زیاد است، جوش محکم است و همچنین میزان ذوب کردن کافی است.

قیمت برش لیزر استیل

سرمایه گذاری اولیه مطمئناً گران است، اما کیفیت و ویژگی های یک جوش لیزری را نمی توان با سایر روش های جوشکاری مقایسه کرد.

برش لیزری استیل در اصفهان

از آنجایی که این امکان را دارد که از هیچ الکترودی استفاده نکند، جوش نهایی سبک اما مقاوم خواهد بود.

برش لیزر استیل پامنار

1. در روش های سنتی جوشکاری مانند جوش تیگ و میگ ، پس از انجام عملیات جوشکاری نیاز است تا عملیات پرداخت کاری ( عملیات ثانویه ) بر روی قطعات انجام شود تا قطعه نهایی حاصل شود اما در جوش لیزر نیازی به عملیات پرداخت کاری نمی باشد که این موضوع باعث صرفه جویی در وقت می شود.

دستگاه لیزر استیل

دستگاه برش لیزری فلزات نسبت به دستگاه های برش CO2 که نیاز به تأمین گاز دارند هزینه ای کمتر را نیاز دارند.

هزینه برش لیزر استیل

آفتابنیوز : حکاکی لیزری فلزات با دستگاه لیزر راهکاری عالی برای درج نشان و آرم خود روی محصول و در نتیجه اثرگذاری بیشتر میباشد.

خدمات برش لیزری ورق استیل

به منظور جمع بندی می توان عنوان کرد که جوش لیزر برای جوش های با دقت و کیفیت بالا استفاده می شود.

برش لوله استیل با لیزر

در صنعت هوا فضا و تولید قطعات الکترونیکی به منظور سوراخکاری می توان از دستگاه برش لیزری استفاده کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به سایت شرکت نوین صنعت پرتو گستر وندا مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده نمونه کارها به وبسایت اندیشه آقتاب مراجعه نمایید. برش لیزری پلکسی در واقع فرآیندی برای برش دادن ورق های پلکسی می باشد اما این نوع برش تفاوت های خاص خود را نمونه برش های دیگر دارد البته دقت عمل در این زمینه نیز اهمیت بسیار بالایی داشته و نباید به سادگی از کنار آن عبور نمود.

7. استفاده از فیلر برای جوشکاری با لیزر الزامی نیست و می توان بدون فیلر نیز عملیات جوشکاری لیزر را به سادگی انجام داد.

گاز مورد استفاده در دستگاه برش لیزر استیل با فشار قوی، نواحی برش را تمیز کرده و در پایان کار نیازی به تمیزکاری نیست.

برش لیزر استیل قم

پراستفاده ترین نوع لوله که در انواع پروژه های ساختمانی، صنایع نفت و گاز، تاسیسات و صنایع پتروشیمی به کار میرود، لوله و پروفیل است.

متریال خاص فلزی و سختی بالای آنها در اغلب موارد، کار برش دستی را دشوار نموده و از دقت و حساسیت کار میکاهد.

تحقیقات نشان داده است که انجام عملیات جوشکاری بوسیله دستگاه جوش لیزر نسبت به روش های جوشکاری سنتی تا 86% زمان جوشکاری را کاهش می دهد. ​Th᠎is data has be en ᠎done  wi th G SA C​ontent G enerat or Dem over sion .

خصوصا در دستگاهها نسل چهارم لیزر موسوم به لیزر فایبر این دقت و سرعت کاملا تفاوت محسوسی را با نسل های پیشین ایجاد کرده است.

سپس در گام بعد با توجه به جنس اجسام اقدام به تنظیم سرعت و قدرت دستگاه میپردازیم تا بهترین کیفیت و بیشترین بهره وری را داشته باشیم.

با توجه به دقت بالای لیزر در ایجاد برش، به ایجاد سوراخ های کوچک و طرح هایی با جزییات فراوان بر روی ورقه های استیل به آسانی انجام می شود.

این دستگاه با زاویه و فشار مناسبی، برش را ایجاد می کند. این لیزرها با توانهای متفاوت می توانند ضخامت های مختلف را جوش دهند.

دستگاه های جوش لیزری می تواند دارای توانهای مختلف لیزر باشد. برش لیزر بوسیله اعمال اشعه لیزر قوی بر روی فلزات یا اجسام قابل انجام است.

برشکاری ورق استیل می تواند به صورت گرم یا سرد (مکانیکی) انجام گردد که مزایای هر گروه در جدول ذیل آورده شده است.

فرقی نمی کند چه شما ورق آهن یا ورق استیل رو بفرستین و یا اینکه ماهان لیزر متریال مورد نظر شمارو تامین کند.

کدام دستگاه چه ضخامت ورقی را جوش می دهد؟ این دستگاه های جوشکاری توانایی انجام جوشکاری لیزر در فواصل طولانی و قطعات بزرگ را دارا می باشند.

2. جوشکاری لیزر برای درز جوش هایی که اَشکال منحنی و پیچیده ای دارند بسیار مناسب است. همچنین بعضی خواص مذاب یعنی ویسکوزیته مذاب و نیز میزان کشش سطحی مذاب در اندازه و حجم و شکل قطره ایجاد شده از فلز پایه موثر است.

کیفیت لبه ها در این روش حتی از برش لیزر فلزات هم بهتر است، زیرا هیچ تنش گرمایی برای فلز ایجاد نمی کند.

حاصل این روش که با تکنولوژی روز دنیا و بدون هیچگونه خطا قابل انجام است، تولید ورقها و قطعاتی با دقت بالا و کمترین ضایعات ممکن است.

اگرچه برش لیزر یک فرایند حرارتی است، منطقه حقیقی که توسط لیزر گرم می شود بسیار کم است و بخش عمده ماده گرم شده از محل برش خارج می شود بنابراین مقدار گرمای ورودی به حجم ماده بسیار کم است.

در حین جوشکاری، ناحیه ای که تحت تاثیر گرما قرار می گیرد ، کوچک است که منجر به تغییر شکل قطعه کارو سیاه شدن نخواهد شد.

در ادامه با قیمت برخی از دستگاه های جوش لیزر آشنا خواهیم شد. دستگاه جوش لیزر اتوماتیک به طور عمده برای جوشکاری مواد جدار نازک و قطعات دقیق، می تواند جوش نقطه ای، جوش سر به سر، جوش همپوشانی و غیره را انجام دهد.

برای واردات انواع دستگاه های جوش لیزر همین حالا با ما تماس بگیرید. 5. این روش جوشکاری برای انواع اتصالات جوشکاری از جمله جوش سربه سر ، جوش لبه ، جوش گوشه و جوش T شکل کاربرد دارد که این به ما نشان می دهد که جوشکاری با لیزر ، روش جوشکاری منعطفی نیز محسوب می شود.

برای دریافت فیلم های بیشتر مربوط به این دستگاه ها از طریق واتساپ با ما ارتباط برقرار نمایید. در ادامه عکس و فیلم مربوط به دستگاه شماره 1 را ملاحظه می فرمایید.

بر اساس نیازهای کاربردی خود، می توانید استیل را با استفاده از فرآیندهای مختلف مارگ گذاری لیزری کنید .تمام این فرآیندهای لیزری علائمی با کنتراست و کیفیت بالا ارائه می دهند.

همچنین این دستگاه ، دارای ویژگی های عرض جوش کوچک، سرعت جوش سریع، کیفیت جوش بالا، بدون منافذ، کنترل دقیق، دقت موقعیت یابی بالا، اتوماسیون آسان و غیره می باشد.

تمیز بودن و سرعت و دقت بالای جوشکاری بوسیله دستگاه جوش لیزر ، از مزایای این نوع جوشکاری نسبت به سایر انواع جوشکاری به حساب می آید.

از کاربردهای دیگر لیزر می توان به حکاکی و نشانه گذاری بر روی مواد مختلف اشاره کرد. اگرچه ظرافت و زیبایی جوش پارامتری دیگری هستند که باید به آن اشاره کرد.

همچنین اگر تلورانس نیز پایین باشد می توان از این روش استفاده کرد. این مزیتی است که معمولاً در روش های جوشکاری سنتی مشاهده نمی شود.

در این روش امکان تولید اشکال مختلف از جمله شکل های مخروطی با تغییر وضعیت دستگاه وجود دارد. 3. شکل ظاهری جوش دارای پیوستگی می باشد.

کاربردهای جوشکاری لیزر در طیف متنوعی از صنایع از هوافضا تا ساخت جواهرات زیبا را شامل می شود. همه مواد برای برش لیزر مناسب نیستند.

دارای چرخگیر برای حمل کاملا سالم انواع خودرو … بسته جنس، میزان سختی و نوع ورق انواع فلزات ضخامت های قابل برش در آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

این موضوع برای جوشکاری لیزر صدق نمی کند و پس از جوشکاری با دستگاه جوش لیزر هیچ گونه کج و کولگی بر روی ورق ایجاد نمی شود.

4. معمولاً مشاهده می کنیم که در جوشکاری تیگ و میگ ، بخصوص در ورق های با ضخامت کم ، پس از انجام فرآیند جوشکاری ، بر روی ورق اعوجاج بوجود می آید.

بدیهی است که گرما باعث اعوجاج و تغییرات متالوژی در قطعات می گردد. زمانیکه شما از دستگاه جوش میگ استفاده می کنید ملزم به استفاده از یک رنج محدود سیم جوش یا فیلرهستید اما در هنگام جوش لیزر به دلیل اینکه قطر اشعه یا پرتو لیزر قابل تنظیم است که می تواند با توجه به اندازه درزجوش وقطر پرتوی لیزر، ازقطر سیم جوش های متفاوت استفاده کنید.

این توجه بویژه در صنعتگران و هنرمندان عزیز از آمار بالایی برخوردار است. به طور کلی استیل از خاصیت مکانیکی بسیار بالایی برخوردار است.

دستگاه جوش لیزری اتوماتیک نوعی دستگاه جوش است که از پالس لیزر با انرژی زیاد برای گرم کردن موضعی مواد در مناطق کوچک استفاده می کند.

این پارامتر برای قطعات با ضخامت کم و قطعات حساس ، بسیار مناسب هستند. در این حالت جدای از آنکه هزینه های کارفرمایان را کاهش می دهد ، زمان تحویل قطعات و در نتیجه راندمان فعالیت صنعتی را به شدت افزایش می دهد.

لیزر با ایجاد گرما و حرارت بالا بر روی فلزات، آن ها را تحت تاثیر قرار داده و باعث ایجاد اشکال ظریف و بینظیر بر روی ورقههای فلزی میشود.اشعهای که برش دستگاه لیزر ساطع میسازد از قوتون تشکیل شده است که توسط برخی مواد مانند آلومینیوم و آلیاژ مس منعکس میشود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.