۵ سایت معتبر دانلود بازی کامپیوتری خبرآنلاین

دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

بازی دیتا دار The Room: Old Sins برای طرفداران معماها و افرادی که دوست دارند در بازی از هوش خود بهره ببرند ساخته شده است و به هر نحوی میتواند شما را سرگرم کند.

دانلود بازی برای کامپیوتر

توکن درون این بازی هم UPX نام دارد که در واقع نقش سوخترسانی به اقتصاد آپلند را ایفا میکند. توکن بومی بازی فارمرز ورلد Gold نام دارد.

علاوه بر یک توکن غیر مثلی قابل خرید و فروش همانند اکسیها در بازی ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی، آوه گوچیها یک سری آواتارهای بازی هستند که میتوان از آنها به عنوان وثیقه دیفای برای کسب جوایز استیکینگ استفاده کرد.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

در واقع برای موفق شدن در تقابلها باید بتوانید از بهترین تاکتیکهای ممکن استفاده کنید. این یکی از بهترین بازی های مسابقه ای در سال 2015 بود.

This c ontent w᠎as ᠎do​ne ​by GSA  Conte​nt​ Generator  DEMO.

دانلود بازی کامپیوتری

با این حال، این موضوع دلیل بر بد بودن بازی نمیشود و گوروگوا، یکی از بهترین بازیهای معمایی موبایل و حتی دیگر پلتفرمهاست.

دانلود بازی ها

در نسخهی موبایلی کمی از تجربه کنسول کم شده است اما به اندازه کافی احساس انجام یک بازی مسابقه ای را مانند دیگر بازیهای موبایلی دارید.

دانلود بازی کامپیوتر

این امکان برای بازیکنان این بازی بلاک چین فراهم شده تا انواع مختلف ابزارها را با هدف بهبود محصولات و سپس برداشت آنها انتخاب کنند.

بعد از پشت سر گذاشتن هر مرحله می توانید یک پاور آپ به صورت تصادفی انتخاب کنید و آنها را می توانید ذخیره کنید!

بازیکن در ابتدای بازی باید یکی از دو شخصیت را انتخاب کند هرچند در طول داستان به مرور با کارکترهای جدیدی روبهرو میشوید که امکان استفاده از آنها را در مبارزات خواهید داشت.گنشین ایمپکت یک بازی حداقل ۸ گیگابایتی است در نتیجه برای تجربه آن باید حتما یک گوشی بالارده یا حداقل میانرده روی تنظیمات Low داشته باشید.

اگر شما نیز طرفدار بازی هایی با مضمون استراتژیک و یا به گونه ای معمایی و رمزآلود هستید دانلود بازی امانگ اس را حتما به شما پیشنهاد میکنیم.در واقع این بازی خاص، با الگو برداری از بازی مافیا طراحی شده است و مطمئنا تا کنون ویدئو های زیادی از این بازی مشاهده کردید که استریمرها با دانلود توییچ و استفاده از آن، این ویدیو ها را خلق کرده اند.

همچنین مجموعههایی را طراحی کردهایم تا به راحتی بتوانید بازیهایی با یک موضوع مشخص را یکجا ببینید. علت طراحی شبح مانند و پیکسلی ظاهر آنها نام پروژه بوده است؛ بازی کریپتو نام برده مربوط به پروتکل Aave است که در زبان فنلاندی معنی روح میدهد.

Gods Unchained یک بازی استراتژی کارتی است که بر اساس مدل بازی کن جایزه ارز دیجیتال ببر طراحی شده است.

بازیکنان با کسب توکن GODS میتوانند به پرداخت هزینه خرید آیتمها در این بازی بلاک چین بپردازند. نکتهای جذاب درباره این بازی ارز دیجیتال که با رمز ارز TLM هدیه میدهد وجود دارد؛ در صورت استیک کردن این توکن سرعت پیشرفت کاربر در ایلین ورلدز بیشتر خواهد شد که در نهایت منجر به کسب میزان بیشتری از همین ارز دیجیتال میشود.

نکته جذاب این بازیها در این است که هیچگونه کشتوکشتاری در آنها وجود ندارد و محیط بسیار لطیفی را در اختیار پلیر قرار میدهد.

یک نکته بسیار جذاب دیگر در Farmers World وجود دارد که احتمالا شما را بیشتر به این بازی ارز دیجیتال علاقهمند خواهد کرد؛ ضمن کاشت، پرورش و سپس برداشت محصولات، وقتی که کشاورزان منتظر دوره برداشت هستند این احتمال وجود دارد که به سایر کشاورزان حمله کنند!

البته فقط سه موتور سیکلت در بازی برای انتخاب وجود دارد که ویژگیهای زیادی هم ندارند و بیشتر از نظر ظاهری متفاوت هستند.

در بازی کلش آو کلنز شما باید با ساختن یک قبیله بزرگ و آموزش دادن و همچنین ارتقاء دادن نیروی نظامی خود آنها را برای مقابله با هزاران دشمن دیگر آماده کنید.

اما اصلا به این فکر نکنید که بازی های رایگان از کیفیت پایینی برخوردار هستند، چرا که در لیست برترین بازی های Free کامپیوتر (PC) که امروز قرار دادیم، پر است از بازی هایی که، بازی های پولی هم توان رقابت با آنها را ندارند.

شاید در نگاه اول بگویید، این تنها یک بازی تانکی است، اما سخت در اشتباهید، چرا که تاکتیک و همکاری تیمی، حرف اول را در این بازی میزند.

اما موضوع به این سادگی هم نیست! انتخاب یکی از بازی های مجموعه پرندگان خشمگین آنچنان آسان نیست. شوالیه های سرزمین قدیمی 2، دومین قسمت از فرانچایز سرگرم کننده و خوش ساخت Star Wars: Knights of the Old Republic است که قسمت اول آن در دسامبر 2014 برای سیستم عامل اندروید منتشر شد و دقیقاً بعد از 6 سال، شاهد عرضه شدن قسمت دوم بازی در دسامبر 2020 برای اندروید هستیم.

بعد از گرفتاری سرزمین توسط هیولایی به نام The Ancestor، پادشاهی ساخته شده برپایه موسیقی گرفتار بارانی با نام Hollow Rain میشود.

نسخه The Room: Old Sins جدیدترین نسخه از مجموعه چهارگانه The Room است که مانند گذشته با قدرت بازیکنان را وارد اتاق پررمز راز با یک جعبه جادویی پراز معما میکند.

در این بازی اهالی زمین باید خیلی زود راز زندگی جاودانه را کشف کنند. در این دنیا باید به اعداد توجه داشت، چراکه میتوانند نشان دهنده رتبه یک کاربر باشند.

در این بازی کریپتو بازیکنان در یک کهکشان علمی – تخیلی مشغول مبارزه با یکدیگر هستند. وقایعی که در بازی رخ می دهد در منطقه اقیانوس آرام می باشد که کشورهای متعددی مانند آلمان، آمریکا، شوروی و ژاپن در این بازی با یکدیگر به جنگ می پردازند.

در اسپلینتر لندز بازیکنان با ساخت مجموعهای از کارتها با مشخصههای متفاوت، به جنگ با دیگر بازیکنان میپردازند. PlayerUnknown’s Battlegrounds بهصورت رویال بتل است و شما در بازی با 100 تن دیگر از بازیکنان به یک جزیره فرستاده میشوید و باید سعی کنید تا در این جزیره زنده بمانید، بازیکنی که موفق شده بیشتر از همه در بازی دوام بیاورد و کشته نشود برنده میشود و بازی جوایز ویژهای به او میدهد.

عمارت متروکه داستان در قلب خود خاطراتی را دارد که برای پیدا کردن آنها باید به سراغ دستنوشتههای پخششده در کل عمارت بروید.

توکن UPX تنها درون این بازی کاربرد دارد و در خارج از آن معامله نمیشود. این هدف در بازی Alien Worlds، از طریق تشویق بازیکنان به رقابت برای توکن تریلیوم (TLM) حاصل میشود که برای کنترل رقابت سازمانهای خودگران غیر متمرکز به نام Planet DAOs و کسب دسترسی به دیگر ویژگیهای بازی لازم است.

استیکینگ: بازیکنان میتوانند با استیک کردن TLM در یک سیاره دلخواه، به ماینینگ رمز ارز تریلیوم و دیگر توکنهای NFT بپردازند.

Upland یکی دیگر از بازی های کسب جایزه ارز دیجیتال است که روی بلاک چین EOS فعالیت میکند. اگر گوشی هوشمند خیلی قدرتمند داشته باشید، میتوانید این بازی را با سرعت ۱۲۰ فریم برثانیه بازی کنید.

علاوه بر این، اندروید گذر برای کمک به نصب آسانتر بازیها مطالب آموزشی، ترفند و سایر نکات مورد نیاز برای نصب را در قالب مقالات جامعی در دسترس قرار داده است.

ارز داخل بازی: توکن TLM برای خرید و آپدیت کردن آیتمها، شرکت در ماموریتها و نبردها و فعالیتهای مربوط به بازی کریپتو نام برده به کار میرود.

مشوق بازیکنان: کاربران فعال میتوانند برای توسعه اکوسیستم و فعالیت درون بازی، توکن TLM بهعنوان پاداش مشارکت دریافت کنند. Cyber Dragon دارای دو توکن بومی است؛ BNX توکن حاکمیتی محسوب شده و هولدرهای آن در نظرسنجیها و رایگیریهای مربوط به چگونگی توسعه این بازی در بلاک چین شرکت داده میشوند.

بازیکنان در نقش «بیگبی وولف» همان گرگ شرور داستانهایی مانند شنل قرمزی ظاهر میشوند اما این بار نقش کلانتر شهر را دارند و باید با تصمیمات خود از شهر فیبلتاون و مردمان آن محافظت کنند.

در بخش دوم بازی، پس از بهدست آوردن مواد اولیه برای درست کردن کیک و کلوچه، میتوانید کیک خود را در مایکروویو قرار دهید و در زمانی مشخص آن را بپزید.

این بازی خود را یک دنیای موازی توصیف کرده است که در آن، بازیکنان قادر به بازی، مدیریت کسب و کار و ارتباط با دیگر افراد حاضر در این اکوسیستم هستند.

حرکات شما باید دقیق و پیش بینی شده باشند زیرا پس از اتمام خانه ها دیگر نمی توانید شانس خود را امتحان کنید.

سایبر دراگون حاصل تلاش استودیوی باینری ایکس (BinaryX) است و در آن بازیکنان باید قهرمانهای NFT را به خدمت خود بگیرند و در جستجوی اقلام کمیاب باشند.

رمز ارز بازی را سپس میتوان در صرافیهای کریپتو نظیر بایننس، کوکوین و اف تی ایکس به فروش برسانید. در این بازی بلاک چین بازیکنان میتوانند داراییهای دیجیتال را خرید، فروش یا با دیگران معامله کنند.

کارتهای قابل معامله در این بازی کریپتو از نوع NFT و دارای ارزش در دنیای واقعی هستند. خوشبختانه تاکنون سه بازی از این مجموعه با نامهای Rayman Jungle Run، Rayman Fiesta Run و Rayman Adventures برای اندروید منتشر شده است.

جالب است بدانید که قرار بود بازی Quake Champions در ابتدا به صورت یک بسته الحاقی (DLC) به بازی محبوب Doom 2016 اضافه شود، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و استودیو اید سافتور وقتی متوجه پتانسیل این عنوان شد، آن را تبدیل به یک عنوان مستقل کرد و در نهایت این این بازی شوتر اول شخص در سال 2017 منتشر شد.

انواع و ویژگیهای هر قهرمان در این بازی بلاک چین مولفههایی از استراتژی را به آن میبخشد و مهارتهای بازی و بقا را به آن اضافه کند.

در فصل اول شما با گلادیاتورهای یونانی روبهرو میشوید، در فصل دوم دشمنانی نظیر گلادیاتورهای آفریقایی را درکنار حیوانات درنده پیشروی خود دارد و در فصل آخر هم باید انتقام خانواده خود را از رومیها بگیرید.تنوع بالای دشمنان باعث سخت شدن نبردها در هر فصل بازی شده است.

سلاح های زیادی وجود دارد و مکانیک آن شبیه به اکثر بازی های بتل رویال است. همچنین سایت تعمیر پی سی برای یک نسخه از بازی مثلا بازی Elden Ring، چندین ریپک را ارائه می دهد.

در اینجا هر کاربر قادر است یک آواتار منحصربهفرد برای خود ایجاد کند، به تمامی فضاها سر بزند و محتوای ویژه خود را در این دنیای مجازی خلق کند.

هر آیتم در این بازی یک NFT منحصربهفرد است، به این معنا که مالک 100 درصد آن خود شما هستید.

بازیکنان و کلکسیونرهای توکنهای غیر مثلی قادر هستند به منظور کسب فرصت گرفتن این هیولاهای منحصربهفرد و به دست آوردن کریپتو رایگان اقدام به شکار یا مبارزه در این بازی کنند.

در این بازی کنترل تمدنی را قبل از میلاد مسیح تا دنیای امروزی بهعهده بگیرید؛ به تکنولوژیهای جدید مجهز شوید، شهرهایتان را قدرتمندتر کنید و با سیاست خود دشمنان را کنار بزنید.

این بازی دارای 16 سطح متنوع و متفاوت می باشد که شما باید تمامی این سطح ها را از سر بگذراند تا به موفقیت برسید.

گرافیک بازی Chronicon به صورت 2 بعدی عرضه شده است. گرافیک بازی بهصورت دوبعدی و پیکسلی است و موسیقی آن شما را مجذوب خود میکند.

هر چه بازیکنان پرداخت میکنند مستقیم به خزانه Cyber Dragon واریز خواهد شد و این امکان را برای اژدهای بازی کریپتو فراهم میکند تا بیشتر رشد کند.

پس در دنیای Farmers World فقط سایر کشاورزان نیستند که ممکن است به شما حملهور شوند و موجودات دیگری نیز شما را در این بازی کریپتو تهدید میکنند.

سکندلایف نیز فراتر از یک بازی کریپتو و یک جهان متاورس به تمام معنا است. بازی کریپتو مبتنی بر بلاک چین اسپلینتر لند روی پلتفرم اندروید قابل دسترسی است.

با اینکه خود اسپلینتر لندز رایگان است، اما برای بهرهمندی از تمام ویژگیهای این بازی ارز دیجیتال نیازمند خرید دفترچه طلسم احضارکننده به قیمت 10 دلار هستید.

اوراکلهای اسپلینتر لندز نیز قرار است طی 3 ماه اول سال 2022 به این بازی افزوده شوند. دلیل این امر نیز کسب درآمد بدون سرمایه اولیه است.

لازم به ذکر است Anno 1800 دارای بخش چند نفره (آنلاین) و تک نفره (بدون نیاز به اینترنت) است. نئون دیستریکت برای ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است.

البته پروش یک کاراکتر خوب و ارزشمند نیاز به صرف زمان دارد؛ هر چه زمان بیشتری برای پرورش آوه گوچی خود صرف کنید، کاراکتر شما کمیابتر، خاصتر و ارزشمندتر میشود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.